35 Lat w Służbie Ludowej Ojczyzny

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
267 / 309
<
>
Za rządów Komendanta Folusiaka .....Był to mój jedenasty zakład pracy. Miałem „ niewyparzoną gębę " i mówiłem zawsze to , co myślę nie ważne kto przede mną stał, dlatego też nigdzie nie potrafiłem zagrzać miejsca. Tu jednak było inaczej, była atmosfera, były różne żarty, psikusy robione sobie nawzajem i nikt się nie obrażał. A Komendant ? Czasem miał przez nas ciężko. Ale był dla nas jak ojciec. On był dla nas, a my dla niego i to się czuło. On to zawodowe pożarnictwo budował i czuł się za nas i nasze rodziny odpowiedzialny. A prawda jest taka, że Dziadek nie mógł zbyt wiele zaoferować .... Jedynie Służbę Ludowej Ojczyzny .....Bogu na Chwałę Ludziom Na Pożytek....
Data dodania: 24 lutego 2014
Datowanie przedmiotu: 1979
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 303 razy od 24 lutego 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.