Pistolet maszynowy typu STEN z... w Muzeum użytkownika kmat . w MyViMu.com

Pistolet maszynowy typu STEN z Krakowa.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 12
<
>
Replika pistoletu maszynowegotypu STEN produkowanego w krakowskiej "Ubezpieczalni " ( kryptonimSzefostwa Produkcji Konspiracyjnej okręgu AK Kraków ). Produkowany w warsztatach mieszczących się przy ul. Mogilskiej. Replika przedstawia egzemplarz z pierwszych serji z kolbą o obrysie trójkąta wykonaną z płaskowników i rurki. Krakowskie STENy miały oprócz tego celownik wpuszczony w czoło komory zamkowej. lufę jednakowej srednicy na całej długości i były wyposażone w zabezpieczenie zamka w przednim położeniu To głównie oprócz techniki wykonania rózniło je od pierwowzoru.
Data dodania: 28 lutego 2014
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 701 razy od 28 lutego 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.