100 Lat OSP w Witowie w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
253 / 309
<
>
W dniu 25.06.2007 roku zbiórką pocztów sztandarowych przy remizie rozpoczęto obchody 100- lecia OSP w Witowie.Na uroczystości przybyli przedstawiciele i delegaci oddziałów straży pożarnych z Małopolski oraz kompania honorowa Straży Pożarnej z Krakowa.Ważnym elementem było wręczenie sztandaru jednostce OSP w Witowie i włączenie jej do KSRG. Akt ufundowania sztandaru odczytał Przewodniczący Komisji lasowej Wsi Witów Józef Płaza - sztandar ufundowali Uprawnieni do Wspólnoty Leśnej 8 Wsi w Witowie - uprawnieni z Witowa.
Ważnym elementem było wręczenie wyróżnień, odznaczeń i medali dla członków OSP, którzy odznaczyli się ofiarną i wierną służbą pożarniczą.
Data dodania: 7 marca 2014
Datowanie przedmiotu: 2007
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 325 razy od 7 marca 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.