40 Lat Krakowskiej Szkoły... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

40 Lat Krakowskiej Szkoły Pożarniczej

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
36 / 309
<
>
Medal ustanowiony w 2000 roku w związku z uroczystościami obchodów 40 Lecia Krakowskiej Szkoły Pożarniczej....." Nie byłoby dzisiejszej formacji ratowniczej, nowoczesnej techniki, literatury fachowej, wiedzy zdobywanej przez kadry zawodowe i cywilne naszego państwa na sympozjach, seminariach i konferencjach, gdyby nie wytrwałość, ofiarność i pełna poświęcenia praca wszystkich, którzy tej Szkole oddali swe siły, zdolności i umiejętności. Dzisiaj Krakowska Szkoła jest mocnym fundamentem bezpieczeństwa cywilnego państwa" .... - tak o szkole mówił poprzedni Komendant Główny PSP - generał brygadier Feliks Dela.
Data dodania: 26 czerwca 2014
Datowanie przedmiotu: 2000
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 278 razy od 26 czerwca 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.