OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 26
<
>
Prawdopodobnie ten model to Westa, pewności nie mam bo sama autorka nie chciała tego zdradzić.
Lalka trafiła na aukcję w wyniku szczęśliwego dla mnie, mniej szczęśliwego dla autorki zrządzenia losu.
Patricii Rose w męczącej przeprowadzce zaoferował pomoc pastor lokalnego kościoła. Patricia w ramach podziękowania ofiarowała kilka pudeł swoich lalek, w większości modeli przeznaczonych do masowej produkcji, zaprojektowanych dla jednej z marek. Traf chciał że w pudłach, przez nieuwagę znalazło się kilka lalek, które nie powinny no nich trafić i z którymi autorka nie planowała się rozstawać.
Po pewnym czasie zawartość owych pudeł trafiła na aukcję i tak udało mi się nabyć kilka modeli jakie normalnie były by poza moim zasięgiem.

Powyższy model jest dosyć kłopotliwy dla kolekcjonerów głównie ze wzglądu na bałaganiarstwo Patrici. Autorka lubi nadawać różne imiona temu samemu moldowi tworząc totalny chaos identyfikacyjny. Żeby było zabawniej powyższy mold został użyty w lalke wydanej przez Patricię pod pseudonimem, w limitoswnej serii dla Paradise Galleries- nie dało się tego bardziej zamotać. Do tej pory ludzie zachodzą w głowę czy mają lalkę autorską czy fabryczną.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 756 razy od 14 sierpnia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.