Mistrzostwa Polski w Tenisie... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

Mistrzostwa Polski w Tenisie Stłowym CS PSP 2011

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
307 / 309
<
>
Medal z XXVIII Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Strażaków w Tenisie Stołowym rozgrywanych od 16-18. 02. 2011 roku. Zawody rozgrywane były w nowoczesnej hali Centrum Sportowego Akademii Jana Długosza w Częstochowie przy ul. Zbierskiego 6. Do rywalizacji drużynowej przystąpiło 14 reprezentacji, natomiast indywidualny mistrz Polski Strażaków został wyłoniony spośród 56 zawodników. W czasie turnieju dominację potwierdziła drużyna z województwa podkarpackiego, która w całym turnieju nie przegrała żadnej gry! Ubiegłoroczny sukces potwierdziła także drużyna KW Łódź, która mimo że przegrywała 3:4 z województwem pomorskim, ostatecznie zwyciężyła 5:4.

Województwo Pomorskie w meczu, który zdecydował o miejscu trzecim dość pewnie pokonało Podlasie 5:1. Województwo Podlaskie awansowało do grona czterech najlepszych ekip po zażartej walce z reprezentantami Dolnego Śląska 5:3 i był to jeden z najbardziej zaciętych meczów drużynowych turnieju. Po zwycięstwie jednak zawodnikom z województwa podlaskiego nie starczyło sił na walkę o medale.
Data dodania: 21 sierpnia 2014
Datowanie przedmiotu: 2011
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 263 razy od 21 sierpnia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.