OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 111
<
>
Zdjęcie z oryginalnego negatywu 6 cm
Żołnierz po prawej jest odznaczony krzyżem żelaznym drugiej klasy (EK II), odznaką szturmową piechoty (IFA) i prawdopodobnie czarną odznaką za rany.
Data dodania: 2 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: do 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: laki1pl Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 352 razy od 2 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
30 sierpnia 2018
Witam!To są żołnierze jednostki lądowej Heer Wehrmachtu.Na pierwszym planie leutnant z obszyciami kołnierza z 1936 roku i czapce polowej sukiennej model 43.Na drugim planie jest feldfebel w feldbuse m36 oraz spodniach m36.Naramienniki m36, które były wprowadzone rozkazem z dnia 10 września 1935 roku i produkowane do 18 maja 1939 roku.Na głowie ma czapkę polową m43.Pozdrawiam.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.