OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 111
<
>
Zdjęcie z oryginalnego negatywu 6 cm
Na zdjęciu tym widać wiele ciekawych szczegółów. Żołnierz w środku jest odznaczony krzyżem żelaznym I i II klasy (EK I i EK II), dodatkowo na rękawie widać czarną taśmę (być może Afrikakorps). Stojący po lewej odznaczony jest krzyżem żelaznym II klasy. Posiada też słabo widoczne odznaczenie na kieszeni. Osoba stojąca z tyłu bez koszuli nieśmiertelnik ma schowany w specjalnym etui.
Data dodania: 2 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: do 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: laki1pl Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 293 razy od 2 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
17 grudnia 2020
Po 1942. Po środku szef kompanii.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.