Przekazanie Strażnicy Tarnów 2... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

Przekazanie Strażnicy Tarnów 2006

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
293 / 309
<
>
Straż pożarna jest “na pierwszej linii frontu”, reaguje na wezwania. Chcemy pomóc strażakom i liczymy, że przeprowadzą się jeszcze w tym roku do jednostki Nr 2 przy ulicy Błonie. W ten sposób będą mogli jeszcze szybciej docierać do akcji w północnej i wschodniej części powiatu tarnowskiego – mówi starosta Zbigniew Karciński. W ten sposób do apelu komendanta PSP w Tarnowie Andrzeja Mroza, który zwrócił się do samorządowców o przekazanie “symbolicznej złotówki” od mieszkańca na powstającą inwestycję dołączył starosta.
Data dodania: 8 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2006
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 191 razy od 8 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.