SOLIDARNY ZE STRAŻAKAMI Tczew w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

SOLIDARNY ZE STRAŻAKAMI Tczew

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
76 / 309
<
>
Uroczystości z okazji „Dnia Strażaka” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie w dniu 14 maja 2008 r. rozpoczęto od mszy świętej w intencji strażaków w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego, po której nastąpił przemarsz uczestników do Tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki, gdzie odbyła się uroczysta zbiórka. W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy wręczył medale okolicznościowe: jeden dla Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gdańsku, dwa medale specjalne dla dla funkcjonariuszy JRG za wzorowe zaangażowanie i nienaganną postawę w służbie, oraz 8 medali okolicznościowych „Solidarny ze strażakami” dla przedstawicieli władz samorządowych.
Data dodania: 8 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 208 razy od 8 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.