100 Lecie OSP w Marzeninie w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

100 Lecie OSP w Marzeninie

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
297 / 309
<
>
Jubileusz 100-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Marzeninie który miał miejsce 28.08.2010 roku zaszczycił swą obecnością Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej p. Bronisław Komorowski. Odznaczył strażaków Jednostki za wieloletnią działalność społeczną w ochotniczym pożarnictwie. Natomiast za osiągnięcia na rzecz poprawy bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w okresie 100-letniej działalności, OSP Marzenin odznaczona została na sztandar Złotym Znakiem Związku OSP RP, które wręczyli generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz - Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i druh Jan Ryś - Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Łodzi.
Data dodania: 8 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 236 razy od 8 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.