XXIX Mistrzostwa Polski... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

XXIX Mistrzostwa Polski Strażaków w Siatkówce

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
289 / 297
<
>
W dniach od 5 do 7 marca 2012 roku w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze rozegrane zostały XXIX Mistrzostwa Polski Strażaków w piłce siatkowej. Po raz pierwszy w długiej historii rozgrywek, gospodarzami Mistrzostw byli strażacy Ziemi Lubuskiej. Zawody odbywały się pod patronatem sportowym Sebastiana Świderskiego – Reprezentanta Polski w Piłce Siatkowej. W zawodach brało udział 100 funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej – przedstawicieli drużyn, które w drodze eliminacji strefowych zakwalifikowali się do turnieju finałowego. Po trzydniowej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski Strażaków w Piłce Siatkowej wywalczyła reprezentacja Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Zwycięska drużyna otrzymała puchar przechodni Komendanta Głównego PSP oraz puchar mistrzowski turnieju.
Data dodania: 9 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2012
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 177 razy od 9 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.