50 Lat Ochotniczej Straży... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

50 Lat Ochotniczej Straży Pożarnej Dzianisz Górny

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
302 / 309
<
>
Strażacy ochotnicy z Dzianisza w gminie Kościelisko świętowali jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia swojej jednostki. Ta niewielka miejscowość w powiecie tatrzańskim ma na swoim terenie dwie jednostki OSP, Dzianisz Dolny i Dzianisz Górny. To właśnie w tej drugiej jednostce odbyły się główne uroczystości. Na uroczystość oprócz zaproszonych gości stawiło się ponad 30 pocztów sztandarowych, wśród nich byli nie tylko strażacy z Polski, ale i dwie jednostki ze Słowacji. Ale co najważniejsze dla świętujących, do jednostki zajechał nowy wóz strażacki marki Man zakupiony z okazji jubileuszu tutejszej jednostki. Pieniądze na zakup samochodu zapewnił po części budżet państwa, gmina Kościelisko i prywatni sponsorzy.
Data dodania: 10 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2007
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 280 razy od 10 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.