3 Międzynarodowy Maraton... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

3 Międzynarodowy Maraton Strażaków

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
306 / 309
<
>
W ramach biegu na królewskim dystansie 42,195 km w dniu 10 kwietnia rozgrywany był III Międzynarodowy Maraton Strażaków. Ogromny sukces w tegorocznych zawodach odniósł reprezentant Komendy Powiatowej PSP w Złotoryi sekc. Maciej Dawidziuk, który pokonując trasę w czasie 2 godz. 33 min 2 s wygrał klasyfikację wśród strażaków. MARATON DĘBNO jest najstarszym, najlepszym i jednym z najszybszych biegów maratońskich w Polsce. Średnia dziesięciu najlepszych wyników w kategorii kobiet wynosi 2:33:12, a w kategorii mężczyzn 2:11:33.
Data dodania: 11 listopada 2014
Datowanie przedmiotu: 2011
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 258 razy od 11 listopada 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.