Łódka nabojowa "P - 25" do amunicji kalibru 7.92

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 59
<
>
Drugowojenna łódka nabojowa M.04 do amunicji kalibru 7,92 x 57 mm MauserP - 25 - Metallwarenfabrik Treuenbrietzen GmbH., Fabryka Sebaldushof, Treuenbrietzen, Brandenburgia. Oznaczenie stosowane do 1937 roku.Broń ładowana z łódki nabojowej posiada magazynek integralny bądź też wymienny. Zadaniem łódki nabojowej jest szybsze ładowanie magazynka. Magazynek integralny można załadować pojedynczymi nabojami. Łódka jest umieszczana w specjalnej oporze a jej zawartość jest wciskana do wnętrza magazynka. W wypadku magazynka wymiennego stosuje się specjalny adapter umożliwiający zasilanie magazynka z łódek nabojowych jak np. w karabinku StG.44
Data dodania: 10 grudnia 2014
Datowanie przedmiotu: do 1937
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1124 razy od 10 grudnia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.