Model 56 / SKS (Albania) w Świątynia Wiktora w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
28 / 161
<
>
Bardzo rzadki SKS produkcji albańskiej z 1970 roku. Jeden z zaledwie 17 tysięcy sztuk wyprodukowanych miedzy 1967 a 1979 w arsenale UM Gramsh. Szacuje się ,że do dnia dzisiejszego zachowało się około 5700 sztuk tej broni.
Data dodania: 13 grudnia 2014
Datowanie przedmiotu: 1970
Miejsce pochodzenia: Albania
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 318 razy od 13 grudnia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
14 grudnia 2014
Proszę wybaczyć. Nazwe arsenału znalazłem w artukuje na temat albańskich SKS-ów i przepisałem. Broń ma zgodne numery, razem z kolbą. 06906 rocznik 1970
14 grudnia 2014
przyznam że ciekawie się prezentuje chociaż pierwszy raz widzę produkt um Gramsh w ciemnym drzewie czy aby kolba na pewno oryginalna ? no i jeszcze ta profanacja językowa razi ,, arsenale Umgransz :)) ciekawe spolszczenie :) chodzi zapewne o Uzina Mekanike Gramsh czyli UM Gramsh a co do ilości zachowanych sztuk broni moim zdanie nie przekracza 3000 sztuk w pełni zgodnych numerowo plus składaki z cześci zapasowych i broni poremontowej z obcymi częściami 800 - 1200 :)) pzdrawiam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.