Reinigungsöl schütteln vor Gebrauch

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
33 / 59
<
>
Reinigungsöl. Vor Gebrauch schütteln - Olej czyszczący. Przed użyciem wstrząsnąć.Bakelitowa zakrętka od aluminiowej butelki po płynie-oleju, będącym na wyposażeniu jednostek chemicznych Wehrmachtu do czyszczenia-odkażania sprzętu po ataku (kontakcie z) gazem bojowym,. Zakrętka znaleziona na nowoczesnej baterii przeciwlotniczej obsługiwanej przez Kriegsmarine (Marine-Flak-Batterie) w pełni hermetycznej, izolowanej śluzami gazowymi.Ostatnie zdjęcie prezentuje taką aluminiową butelkęhttp://reibert.info/threads/bakelitovaja-nemeckaja-kryshechka-reinigungsoel-schuetteln-vor-gebrauch.359810/
Data dodania: 3 lutego 2015
Datowanie przedmiotu: do 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1560 razy od 3 lutego 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.