Oznaka polowa CIMIC w Mundur w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 10
<
>
Rozkaz Dowódcy Wojsk Lądowych Nr PF-138/Org. z dnia 6 lipca 2001 r., na podstawie którego Centrum Szkolenia na Potrzeby Sił Pokojowych (CSnPSP) w Kielcach otrzymało zadanie sformowania Jednostki Ogólnego Wsparcia Współpracy Cywilno-Wojskowej (JOWWC-W). Formowanie JOWWC-W rozpoczęto w dniu 31 października 2001 r. Zadaniem nowej jednostki było monitorowanie sytuacji w różnych rejonach misji NATO, ONZ i OBWE, szkolenie personelu współpracy cywilno-wojskowej (CIMIC), udzielanie wsparcia dowództwu misji, współpraca i koordynacja działań z lokalnymi władzami i organizacjami międzynarodowymi, rozwiązywanie problemów miejscowej ludności, planowanie i organizowanie działań, wprowadzania ekspertów do utrzymania i odbudowy systemów administracji lokalnej w strefie misji.

http://www.cpdmz.wp.mil.pl/pl/60.html
Data dodania: 30 marca 2015
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Tagi: cimic
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 406 razy od 30 marca 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.