Kanister 20 L z pięcioramienną gwiazdą

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 59
<
>
Kanister pojemności 20 litrów, po obu stronach posiada pięcioramienną gwiazdę. Dotychczas nie udało się ustalić jego oryginalnego pochodzenia i przeznaczenia. Schodzi z niego oryginalna farba. Został znaleziony w budynkach gospodarczych na terenie niemieckiego wojskowego lotniska, po wojnie wykorzystywanego przez stacjonujących Rosjan. Jest gdzieniegdzie pokryty drobną rdzą ale szczelny nie cieknie.Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę odsprzedać lub za coś zamienić. Jest z stanie bardzo dobrym i po lekkiej konserwacji wyjdzie jak nowy. Fajnie jak by ktoś tchnął w niego nowe życia, dobrze by się prezentował na jakimś radzieckim GAZ-ie.. Drugiego takiego próżno szukać..
Data dodania: 15 kwietnia 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 686 razy od 15 kwietnia 2015
Reklama
Dodaj komentarz
16 kwietnia 2015
Bardzo elegancka gwiazda :^)
Kustosz
15 kwietnia 2015
Pader twoje zdanie już znam :) thx.
15 kwietnia 2015
Jak dla mnie jakas ruska kopia amerykańskiego
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.