guzik francuskiej marynarki... w sturmpanzer - zbiory w MyViMu.com

guzik francuskiej marynarki wojennej

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 22
<
>
23 mm mosiężny

sygnowany: M (kotwica) PARISJest to francuski guzik marynarki wojennej. Wg różnych źródeł wprowadzony już w latach 40 XIX wieku. Później wykorzystywany w piechocie morskiej i kolonialnej aż do okresu II wojny światowej.Jest to francuski guzik marynarki wojennej. Wg różnych źródeł wprowadzony już w latach 40 XIX wieku. Później wykorzystywany w piechocie morskiej i kolonialnej aż do okresu II wojny światowej. Pozdrawiam.
Data dodania: 25 maja 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: laki1pl Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 365 razy od 25 maja 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.