DRKB "Deutscher... w cezarmuzeum w MyViMu.com

DRKB "Deutscher Reichskriegerbund"

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
25 / 73
<
>
Pół mosiężnego wieńca z czapki organizacji kombatanckiej DRKB - Deutscher Reichskriegerbund.Organizacja ta została stworzona podczas I wojny światowej i opierała się na wcześniejszej organizacji kombatanckiej DKB - Deutscher Kriegerbund, założonej po wojnie francusko-pruskiej w 1870-71. W roku 1936 organizacja zrzeszała większość istniejących ówcześnie organizacji kombatanckich na terenie Rzeszy. W oparciu o DRKB, 4 marca 1938 roku powstała nowa organizacja NS-RKB Nationalsozialistischer Reichskriegerbund.http://www.germanmilitaria.com/Political/photos/N015770.htmlhttp://www.germanmilitaria.com/Political/photos/N066166.html
Data dodania: 8 sierpnia 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 527 razy od 8 sierpnia 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.