Medal Firefighter Combat... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

Medal Firefighter Combat Challenge 2015

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
309 / 309
<
>
Uczestnicy musieli m.in. wnieść strażacki wąż na szczyt wysokiej na trzy piętra wieży, przesunąć młotem ponad 70-kilogramową sztabę oraz idąc tyłem przeciągnąć przez 30 metrów manekina, który waży tyle co prawdziwy człowiek. Podczas niedzielnych startów w Mistrzostwach Europy Mateusz Knap i Adrian Kulik znów pokazali się z bardzo dobrej strony i uzyskali swoje rekordy życiowe. Nasza drużyna pokazała walkę także w biegach sztafetowych, gdzie uzyskała wysokie 8 miejsce w Europie. Team Warszawa w składzie Mateusz Knap - JRG 1, Adrian Kulik - JRG 8, Paweł Włodarski - JRG 6, Dariusz Bilski - JRG 4, Tomasz Milczarczyk - JRG 9 oraz Tomasz Grzelak - SGSP w swoim pierwszym wspólnym występie udowodniła, że będzie liczyć się w stawce o najwyższe cele.
Data dodania: 27 sierpnia 2015
Datowanie przedmiotu: 2015
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 383 razy od 27 sierpnia 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.