ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA JFTC

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
69 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa przedstawia wypukłą NATO-wską biało-błękitną różę wiatrów, na którą nałożony został czerwony Gryf Pomorski symbolizujący związek z regionem działania jednostki. Gryf stoi na dwubarwnej wstędze granatowo-czarnej. W przednich wyciągniętych pazurach trzyma tarczę z angielskim skrótem zabezpieczanego centrum szkolenia: "JFTC" (Joint Force Training Centre), która jest w kolorach róży wiatrów. Pola wszystkich symboli pokrywa emalia. W górnej części wstęgi na granatowym emaliowanym polu symbolizującym zabezpieczenie materiałowe widnieje rok utworzenia jednostki: "2004". Na dole wstęgi na tle czarnej emalii, która nawiązuje do barwy zabezpieczenia technicznego w Siłach Zbrojnych, umieszczony jest napis "Oddział Zabezpieczenia" oznaczający nazwę jednostki. Nazwa jednostki, data jej powstania oraz krawędzie wstęgi są oksydowane. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 340/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 20 września 2011 r.
wymiary : 46x46 mm
wykonanie : JEYMARK
Data dodania: 1 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 916 razy od 1 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.