11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa (klasa srebrna) przedstawia koło zębate, na którym umieszczono liczbę "11" oznaczającą numer Dywizji. Koło zębate i liczba są w kolorze srebrnym. Na nie nałożono odznakę 1 Dywizji Kawalerii Pancernej gen. Stanisława Maczka w postaci czarnego skrzydła husarskiego z szyszakiem husarskim umieszczonym w okrągłej tarczy z pomarańczowym tłem. Na otoku tarczy znajduje się napis: "Wiedeń 1683 Jan III Sobieski". Jest to wzór 2 odznaki wprowadzonej decyzją Nr 240/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 28 grudnia 1998 r.
wymiary : 56x33 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 3 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 562 razy od 3 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.