OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa, którą stanowią srebrne skrzyżowane lufy armatnie z pękami srebrnych promieni. Znajdują się na nich nazwy jednostek, których tradycje dziedziczy Brygada. W górnej części odznaki na promieniach umieszczona została cyfra "1". W części środkowej znajduje się tarcza w kolorze czerwonym i zielonym symbolizującym barwy artylerii ciężkiej. Na tle zielonym widnieje herb miasta Węgorzewa a na czerwonym napis "MAZURSKA BRYGADA ARTYLERII". Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 124/MON/PSSS Ministra Obrony Narodowej z dnia 17 maja 2005 r.
wymiary : 45x38 mm
wykonanie : Andrzej Panasiuk
Data dodania: 4 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 347 razy od 4 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.