OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
46 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa wzorowana na wizerunku odznaki pamiątkowej 23 Śląskiej Brygady Artylerii. Ma kształt krzyża nałożonego na skrzyżowane lufy armatnie. Lufy wykonane są z metalu barwy oksydowanego srebra. Ramiona krzyża pokryto emalią w kolorze zielonym i czarnym z czerwonym pasem w środku. Barwy odznaki nawiązują do barw artylerii okresu międzywojennego. Na ramionach krzyża widnieje napis "23 ŚPA". W środku krzyża znajduje się herb miasta Bolesławca. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 87/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 29 marca 2012 r.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : ARTMEDAL
Data dodania: 7 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 453 razy od 7 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.