10 BRYGADA LOGISTYCZNA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa (oficerska) wykonana w metalu, częściowo emaliowana, w kształcie sześciokąta z lekko wciętymi bokami w kolorach żółto-niebieskich stanowiących barwy Opola. W sześciokąt wpisany jest wieniec koła zębatego, wewnątrz którego znajduje się liczba "10" i pod nią inicjały "BLog" (na żółtym tle). W dolnej części (na niebieskim tle) widnieje wizerunek żubra w kolorze metalicznym, zwróconego w lewą stronę, który jest elementem przejętym z 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej. Sześciokąt odznaki symbolizuje gotowość Brygady do działania na wszystkich kontynentach, ułożony jest na skrzyżowanym mieczu i imitacji kłosa, przebiegających pod kątem 30% za sześciokątem. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 265/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 18 października 2002 r.
wymiary : 47x35 mm
wykonanie : ARTMEDAL
Data dodania: 7 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 660 razy od 7 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.