4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa zawierająca w centralnej części, nad biało-czerwoną szachownicą, orła wypuszczającego z gniazda młode orlęta do pierwszego lotu - to nawiązanie do podstawowego zadania 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego, czyli szkolenia praktycznego w powietrzu młodych adeptów latania. Gniazdo zbudowane jest z liści dębowych i laurowych. W dolnej części umieszczony jest napis - pełna nazwa jednostki. Odznaka ma kształt tarczy wykonanej z metalu pokrytego emalią. Tarcza jest w kolorze niebieskim a gniazdo w barwach złoto-brązowych. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 451/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 31 grudnia 2009 r.
wymiary : 42x34 mm
wykonanie : Adam Sroka
Data dodania: 8 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 474 razy od 8 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.