3 BRYGADA RADIOTECHNICZNA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa, którą stanowi wpisany w koło krzyż kawalerski w barwach miasta Wrocławia (żółtej i czerwonej). Na górne ramię krzyża nałożony orzeł lotnictwa wojskowego, na dolnym ramieniu numer "3". Na skrzyżowaniu ramion nałożona podstawa czasu z błyskawicą. Krzyż nałożony jest na mniejszy okrąg, w kolorze niebieskim, otoczony wieńcem wawrzynu z widoczną między ramionami literą "W" z herbu miasta Wrocławia. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 142/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 czerwca 2004 r.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : Adam Sroka
Data dodania: 8 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 542 razy od 8 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.