1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana ze złoconego metalu metodą tłoczenia, zgrzewania i emaliowania mająca kształt stylizowanych skrzydeł, pomiędzy którymi symetrycznie w części górnej umieszczona jest biało-czerwona szachownica lotnicza a w części dolnej usytuowany jest owalny pierścień -częściowo zachodzący na szachownicę. W górnej części pierścienia umieszczono napis "1 BLTr" - skrót od nazwy jednostki. Na pierścień nałożono tło z obrysem kuli ziemskiej, stylizowany śmigłowiec W-3W Sokół oraz strzałki pokazujące kontynenty, na które wykonywano loty. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 189/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 lipca 2013 r.
wymiary : 67x32 mm
wykonanie : Andrzej Panasiuk
Data dodania: 8 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 569 razy od 8 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.