31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
24 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana z metalu metodą zgrzewania i tłoczenia, zaprojektowana w kształcie okrągłej tarczy. W górnej części tarczy znajduje się czarny kruk trzymający w szponach niebieską stylizowaną liczbę "31". Sylwetka kruka nawiązuje do miejsca stacjonowania oraz jednostek historycznych, których tradycje Baza dziedziczy. Wokół liczby wkomponowane zostały dwie wstęgi w kolorze białym i czerwonym symbolizujące barwy narodowe. Opisane elementy znajdują się w wypukłym polu w kolorze jasno srebrnym (błyszczącym). Całość otoczona jest obramowaniem w kolorze ciemno srebrnym (matowym), na którym widnieje czarny napis "Baza Lotnictwa Taktycznego". Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 405/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 listopada 2011 r.
wymiary : 39x32 mm
wykonanie : Jarosław Jakubowski
Data dodania: 8 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 763 razy od 8 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.