32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
25 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana z metalu metodą zgrzewania i tłoczenia. Zaprojektowana jest w kształcie stylizowanego orła w pozycji do lądowania, w kolorze srebrnym. Symbolizuje on męstwo i nawiązuje do odznaki pilota wojskowego - "gapy". Orzeł w szponach trzyma herb miasta Łask - miejsca stacjonowania jednostki. Herb składa się z tarczy o czerwonym polu, obwiedzionej złotym brzegiem. Na tarczy umieszczony jest centralnie złoty korab. W górnej części herbu umieszczono numer bazy lotniczej - "32". Orzeł trzymający w szponach herb umieszczony jest na wieńcu z liści dębowych w kolorze srebrnym. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 315/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 13 sierpnia 2010 r.
wymiary : 51x40 mm
wykonanie : Zbigniew Bożek
Data dodania: 8 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 567 razy od 8 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.