33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
27 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa w obrysie mająca kształt kwadratu. W śmigła, symbolizujące wszystkie rodzaje statków powietrznych będących na wyposażeniu Bazy, jest wrysowany wieniec z liści dębowych symbolizujący siłę, szlachetność i sławę. Wszystkie te elementu są koloru oksydowanego srebra. Na wieńcu centralnie umieszczony jest numer bazy - "33" w kolorze złotym. W górnej części odznaki - na spojeniu wieńca - widoczna jest biało-czerwona szachownica symbol polskiego lotnictwa. Na przeciwległej stronie - na dole wieńca - znajduje się herb gminy Powidz na terenie, której stacjonuje Baza. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 43/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 14 lutego 2011 r.
wymiary : 43x40 mm
wykonanie : Jarosław Jakubowski
Data dodania: 9 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 536 razy od 9 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.