31 BATALION RADIOTECHNICZNY

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa przedstawiająca tarczę w barwie niebieskiej, podzieloną na sektory siatki azymutu i odległości wskaźnika radiolokacyjnego nawiązuje do charakteru wykonywanych przez Batalion zadań. W górnej części tarczy umieszczono znak w kształcie czarnego nietoperza jako symbol radaru. Pod nim znajduje się czerwono-żółta wstęga, na której umieszczono numer oraz skrót nazwy jednostki - "31 brt". W centrum tarczy znajduje się herb miasta Wrocławia, z którym 31 brt związany jest od 2003 r. Z prawej strony tarczy umieszczono strzałę, która została zaczerpnięta z korpusówki radiotechników - radiolokatki. Z lewej strony tarczy umieszczono wieniec laurowy - symbol zwycięstwa. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 38/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 14 lutego 2011 r.
wymiary : 40x36 mm
wykonanie : Adam Sroka
Data dodania: 9 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 594 razy od 9 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.