CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
33 / 36
<
>
Odznakę pamiątkową (wersja po zmianie nazwy na CS SP) stanowi równoramienny krzyż w kolorze ciemnoniebieskim ze srebrnym obramowaniem. W centralnej części odznaki nałożono tarczę w kolorach żółtym i zielonym z uproszczonym rysunkiem stacji radiolokacyjnej oraz sylwetek trzech rakiet przeciwlotniczych - barwy i symbolika nawiązują do wojsk obrony przeciwlotniczej. Na ramionach bocznych i dolnym krzyża znajdują się  srebrne litery "CS SP". Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 21/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 6 lutego 2001 r.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : CELSTAN
Data dodania: 9 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 431 razy od 9 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.