DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
13 / 28
<
>
Odznaka pamiątkowa czterowarstwowa w kształcie owalu. Pierwszą warstwę stanowi kotwica barwy złocistej, opleciona cumą. Na centralnej części kotwicy umieszczony jest czerwony krzyż maltański, na który nałożona jest niebieska tarcza, zamknięta żółto-czarną cumą okrętową. Na tarczy umieszczony jest koń morski wspierający się jedną łapą na hełmie nurka klasycznego a w drugiej trzymający trójząb. Koń morski, trójząb i hełm nurka są barwy srebrzystej, oksydowane. Pod krzyżem srebrna szarfa z napisem "dOW" - skrótem nazwy Dywizjonu. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 38/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 lutego 2013 r.
wymiary : 50x34 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 11 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 848 razy od 11 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.