2 DYWIZJON OKRĘTÓW TRANSPORTOWO-MINOWYCH

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 28
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana w metalu, którą stanowi błękitna tarcza z czerwonym obrzeżem nałożona na kotwicę. W środku tarczy znajduje się stylizowany wizerunek miny morskiej w kolorze czarnym oraz sylwetka okrętu transportowo-minowego. Na dole tarczy, pod wizerunkiem okrętu umieszczona jest cyfra "2" - numer Dywizjonu. Na czerwonym obramowaniu tarczy znajduje się srebrny napis: na górze - "Okręty Transportowo-Minowe", na dole - "Dywizjon". Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 7/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 15 stycznia 2015 r.
wymiary : 39x30 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 11 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 949 razy od 11 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.