6 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 28
<
>
Odznaka pamiątkowa, której podstawą jest kotwica admiralicji opleciona cumą barwy srebrzystej. Na trzonie kotwicy znajduje się emaliowana rozeta (u góry jasnoniebieska, na dole ciemnoniebieska) z poprzecznie wtopionymi trzema sinusoidami imitującymi fale morskie oraz biało-czerwoną "różą wiatrów". Powierzchnia rozety opleciona jest siatką pajęczyny (sieci radiowe). Na górną część rozety nałożony srebrny pająk, na dolną złoty numer i napis "6 ORel" z wychodzącymi dwoma błyskawicami. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 54/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 6 marca 2002 r.
wymiary : 51x34 mm
wykonanie : Zygmunt Olszewski
Data dodania: 11 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1000 razy od 11 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.