8 KOŁOBRZESKI BATALION SAPERÓW MARYNARKI WOJENNEJ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 28
<
>
Odznaka pamiątkowa, którą stanowi stylizowana korpusówka (w kolorze oksydowanego srebra) wojsk inżynieryjnych umieszczona na tle złotej kotwicy z cumą. Na symbolicznym wybuchu w kolorze czerwonym umieszczono czarną cyfrę "8" oznaczającą numer Batalionu. Na minie widnieje rok powstania 3 Samodzielnego Batalionu Saperów - "1943", obramowanie "wybuchu" i cyfry "8" w kolorze oksydowanego srebra z czarną lamówką. Odznaka jest wypukła, dwuwarstwowa i wykonana w metalu. Została wprowadzona decyzją Nr 422/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 8 listopada 2011 r.
wymiary : 39x29 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 11 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 770 razy od 11 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.