guzik cywilny RICH ORANGE w Muzeum - Kolekcja z Pomorza Zachodniego w MyViMu.com

guzik cywilny RICH ORANGE

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
99 / 127
<
>
Guzik cywilny gładki ,płaski ,użytku ogólnego ,wyprodukowany w Wielkiej Brytanii sygnowany "RICH ORANGE",z uszkiem ,wokół którego widnieją bardzo małe napisy, których nie mogę odczytać.

Eksportowany do całej Europy w XIX wieku.

średnica: 21mmTermin "RICH ORANGE" Bogato pomarańczowy odnosi się do procesu wytwarzania. Mówiąc krótko jest to ocena jakości Używana przez Brytyjczyków (i ostatecznie, amerykanów) firm produkujących guziki, które odnoszą się w ten sposób do poziomu złocenia,posrebrzania i wykonania, ,jak w tym przypadku mosiężnego guzika,odnosi się do koloru złota.Czas jednak spowodował zmiany w kolorze pomarańczowa złota barwa została starta zębem czasu.
Data dodania: 18 września 2015
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1282 razy od 18 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.