Tromelin w Zbyszkowe herby i inne różności. w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
374 / 483
<
>
Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne.2014.Znaczek wydany z okazji 60 rocznicy stacji meteorologicznej na wyspie Tromelin.

Stacja meteorologiczna, która ostrzega przed cyklonami, jest obsługiwana przez meteorologów z Réunionu.Tromelin – niewielka wyspa o powierzchni 0,8 km², położona w zachodniej części Oceanu Indyjskiego, około 450 km na wschód od wybrzeży Madagaskaru. Od wyspy Mauritius oddalona jest o 553 km, a od wyspy Reunion o 556 km.

Tromelin znajduje się w posiadaniu francuskim i stanowi część Wysp Rozproszonych Oceanu Indyjskiego , części Francuskich Terytoriów Południowych i Antarktycznych (do 2005 roku wchodziły w skład Reunionu). Stanowi terytorium sporne z Mauritiusem.
Data dodania: 19 września 2015
Datowanie przedmiotu: 2014
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 166 razy od 19 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.