9 BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA DG RSZ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
17 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa o kształcie krzyża maltańskiego z obramowaniem. Ramiona krzyża są emaliowane w barwach wojsk łączności i informatyki: barwa granatowa (górne i dolne), barwa czarna (lewe i prawe). Na ramionach krzyża umieszczony jest skrót nazwy Brygady - "9 BWD". W centralnej części krzyża znajduje się wizerunek orła stylizowanego na orła Ministerstwa Obrony Narodowej. Za wizerunkiem orła, pomiędzy ramionami krzyża umieszczone są dwie, skrzyżowane błyskawice - barwy złocistej. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 176/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 7 maja 2014 r.
wymiary : 43x43 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 28 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 456 razy od 28 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.