Łódka nabojowa "43 eds" do amunicji kalibru 7.92

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 59
<
>
Drugowojenna łódka nabojowa do amunicji 7,92 × 57 mm Mauser jak i również 7,92 × 33 mm Kurz. Wykonana ze stali. (Znaleziona załadowana amunicją karabinku StG.44)eds - Zündapp Werke GmbH, Norymberga.43 - rok 1943Broń ładowana z łódki nabojowej posiada magazynek integralny bądź też wymienny. Zadaniem łódki nabojowej jest szybsze ładowanie magazynka. Magazynek integralny można załadować pojedynczymi nabojami. Łódka jest umieszczana w specjalnej oporze a jej zawartość jest wciskana do wnętrza magazynka. W wypadku magazynka wymiennego stosuje się specjalny adapter umożliwiający zasilanie magazynka z łódek nabojowych jak np. w karabinku StG.44
Data dodania: 8 października 2015
Datowanie przedmiotu: 1943
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 817 razy od 8 października 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.