OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
26 / 75
<
>
Pełna paczka tabaki Gdańskiej z lat 30 tych. Produkowana przez polski monopol tytoniowy. Zachowana oryginalna banderola. Opakowanie delikatnie rozdarte dzięki czemu można było jej spróbować :)
Data dodania: 13 grudnia 2015
Datowanie przedmiotu: 1930 - 1939
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1274 razy od 13 grudnia 2015
Reklama
Dodaj komentarz
16 grudnia 2015
Tu na myvimu są osoby które naprawdę mają skarby w swoich kolekcjach na skale światową ... ja zbieram tylko papierosy :) Ale dzięki za miłe słowo :) Dobrze wiedzieć ze ktoś uważa jeszcze prócz mnie za ciekawe zbieranie papierosów :) Większość paczek kupiłem przez internet. Niekiedy znajdzie się coś na targach staroci , czasem przyniosą mi jakąś paczkę pacjenci.
16 grudnia 2015
No i gratuluję kolekcji. Nie pomyślała bym ze można zbierać papierosy a to w sumie fajna sprawa bo bardzo dużo osób pali i można sobie przypomnieć jak kiedyś wyglądały papierosy a jak teraz. No i jestem w szoku ze uchowały się gdzieś paczki sprzed II wojny. Gdzie Pan to wszystko znalazł?
16 grudnia 2015
OK. Dziękuję za informacje. To potrzymam ją jeszcze może moje dzieci ją kiedyś sprzedadzą drożej.
14 grudnia 2015
To przepłaciłem bo dałem 50 zł ;) dla jednych warte 2 zł dla innych bezcenne. Taki nałóg kolekcjonerski ze gdy chce się coś mieć to nie patrzy się na cenę. Pozdrawiam.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 grudnia 2015
Na targach staroci w Lublinie była za 40 złotych.
13 grudnia 2015
Mam pytanie ile jest warta taka tabaka? Mój pradziadek miał taką i po jego śmierci przeszła w ręce mojej Mamy. Trzyma ją jako pamiątka po dziadku.Jestem ciekawa ile to jest warte. Dziękuję za informacje i pozdrawiam.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.