Łódka nabojowa "P" do amunicji kalibru 7.92

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
17 / 59
<
>
Pierwszowojenna? łódka nabojowa M.04 do amunicji 7,92 × 57 mm Mauser, wykonana z mosiądzu.P - Polte Armaturen-u. Maschinenfabrik A.G., Werk Magdeburg, Saksonia.Broń ładowana z łódki nabojowej posiada magazynek integralny bądź też wymienny. Zadaniem łódki nabojowej jest szybsze ładowanie magazynka. Magazynek integralny można załadować pojedynczymi nabojami. Łódka jest umieszczana w specjalnej oporze a jej zawartość jest wciskana do wnętrza magazynka. W wypadku magazynka wymiennego stosuje się specjalny adapter umożliwiający zasilanie magazynka z łódek nabojowych jak np. w karabinku StG.44
Data dodania: 14 grudnia 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 802 razy od 14 grudnia 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.