Odznaka Znak Honorowy Sił... w Mundur w MyViMu.com

Odznaka Znak Honorowy Sił Zbrojnych RP

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 21
<
>
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 14 września 1999 r. w sprawie wyróżniania żołnierzy, pododdziałów i oddziałów wojskowych.

§ 52. 1. Odznakę tytułu honorowego "Znak Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej", którą noszą żołnierze oddziału wojskowego, stanowi wizerunek panoplium, określonego w § 50 ust. 3, z tym że puszka umieszczona na panoplium jest kancelowana. Odznaka ma długość 32 mm i szerokość 22 mm. (- tak głosi przepis, zamieszczona odznaka ma wymiary: 33x27mm.)2. Odznaka tytułu honorowego "Znak Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej", którą noszą:1) żołnierze zawodowi - jest wykonana z metalu srebrzonego i oksydowanego oraz ma emaliowane w barwach narodowych proporczyki lanc,2) żołnierze niezawodowi - jest wykonana z metalu srebrzonego i oksydowanego.
Data dodania: 6 stycznia 2016
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 625 razy od 6 stycznia 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.