Order Czerwonego Sztandaru... w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

Order Czerwonego Sztandaru Pracy - ZSRR

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
278 / 373
<
>
Typ 6. Order Czerwonego Sztandaru Pracy - ZSRR. Wspornik zawieszenia - "Pierścień". Tego typu wykonanie orderu zostało wprowadzone  od 1966 r. Do czasu rozpadu ZSRR w 1991r. Istnieją dwa warianty tego typu wykonania. Order wykonany ze srebra, waga 36,5 g, wysokość  44 mm /bez ucha/, szerokość - 37 mm. Główną różnicą w stosunku do poprzedniego typu jest wykonanie rewersu. W środku rewersu znajduje się rowek w kształcie pierścienia o średnicy około 20 mm. Wewnątrz tego rowka znajdują się dwa nity, które trzymają sierp i młot i znaczek gwiazdy. Minimalny znany numer to:420061, a maksymalny to nr: – 1261201. Tu pokazany order nr:1184829 wraz z legitymacją. Na zdjęciu nr: 8 - kilka orderów.
Data dodania: 19 stycznia 2016
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 924 razy od 19 stycznia 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.