Plecak marszowy M34... w Muzeum Michael_Breslau w MyViMu.com

Plecak marszowy M34 „sierściuch” – Wehrmacht

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 56
<
>
https://niemieckiemilitaria.wordpress.com Oryginalny plecak M34 w bardzo ładnym stanie używany przez wojska Wehrmachtu, wyposażony w integralne szelki oraz wewnętrzną kieszeń na manierkę. Plecak jest sygnowany z 1942r produkcji Otto Koberstein Landsberg a.W. (obecnie Gorzów Wielkopolski) z kompletnymi oryginalnymi pasami nośnymi należącymi od początku do tego plecaka i tylnym paskiem z hakiem który w większości egzemplarzy jest brakującym elementem. Części metalowe - w większości sygnowane producentami: D&C, H&C, L&F. W skład wyposażenia plecaka wchodziły: płaszcz (przytroczony), 1 koc przytroczony, 3 troki, 1 para spodni HBT, 1 para trzewików, 1 para skarpet, 1 koszula, przybory do golenia, przybory do mycia, przybory do szycia, przybory do czyszczenia munduru i konserwacji ekwipunku, płachta namiotowa wraz z resztą zestawu namiotowego (paliki masztowe, śledzie).
Data dodania: 26 stycznia 2016
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 641 razy od 26 stycznia 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.