OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 473
<
>
niemieckie bloczki ze znaczkami pomocy zimowej z 1939 i 1940 roku.
Data dodania: 8 lutego 2016
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1940
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 842 razy od 8 lutego 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
2 marca 2016
dziękuję za miłe słowa. muszę jednak uczciwie stwierdzić, że Pana zbiory są dla mnie wzorem do naśladowania. ja jestem początkującym kolekcjonerem. jestem oczywiście otwarty na współpracę. więcej informacji napiszę na Pana prywatną skrzynkę. pozdrawiam serdecznie
Kustosz
2 marca 2016
Dzien dobry!
Widziałem,że dodał mnie Pan do swoich"ulubionych".Serdecznie dziękuję,jest to dla mnie zaszczyt.Pańska kolekcja WHW jest niczego sobie. W szczególności te "briefmarki".Jestem pełen podziwu dla panskich zbiorów.
Jednocześnie pytam,czy jest Pan skłonny do współpracy kolekcjonerskiej tzn. wymiana,zamiana,kupno,sprzedaż itp.Jestem otwarty na wszelkie propozycje! Zyczę Panu dalszych sukcesów!
Niestety kolekcjonowanie WHW jest zajęciem wymagającym dużego zaangażowania,cierpliwości i przede wszystkim cierpliwosci(przynajmniej w moim przypadku) ,nie mniej warto,albowiem efekt jest wspaniały!
Pozdrawiam serdecznie!
Roman
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.