8 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 28
<
>
Trójwarstwowa odznaka pamiątkowa. Warstwę pierwszą stanowi złota kotwica ze sznurem. W warstwie drugiej (na kotwicy) umieszczona jest tarcza w kolorze żółtym, w warstwie trzeciej znajduje się skrzyżowana armata z rakietą. Symbole i barwy nawiązują do wojsk artyleryjsko-rakietowych oraz do głównych zadań dywizjonu. Poniżej umieszczona jest ciemno-niebieska, stylizowana, zbudowana z oznaczeń oficerskich stopni marynarskich, tzw. "oka Nelsona", cyfra "8" - oznaczająca numer dywizjonu. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 49/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 lutego 2014 r.
wymiary : 46x33 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 30 marca 2016
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 677 razy od 30 marca 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.